Po několikaleté odmlce se vrací do Pardubic „Irský den“ – přehlídka tanečních souborů věnujících se irským tancům. Oproti předešlým ročníkům je termín akce nově přesunut z prosince na duben a tím je i osamostatněn od původního festivalu zaměřeného zejména na country.
La Quadrilla bude i tentokrát přítomna. I přes právě probíhající generační obměnu tanečníků přiveze do Pardubic 2 choreografie, konkrétně: Men a Furasta.
Pokud nás chcete přijet podpořit a současně se podívat na přehlídku, které se účastní většina irských tanečních souborů České republiky, vezte, že akce se koná v sobotu 23.dubna 2011 v Pardubicích v KD Hronovická od 16 do 18 hodin. Večer pak bude následovat irská tancovačka s kapelou Alastair.
Více na: www.ryengle.cz

Kontaktujte nás

Ing. Antonín Peitl
vedoucí souboru
mobil: +420 737 412 987
info@quadrilla.cz
www.quadrilla.cz

Jsme na Facebooku

Klíčová slova

la quadrilla, quadrilla, la quadrilla brno, španělské tance, irské tance, španělský tanec, country tance brno, quadrilla brno, irské tance brno, irský step, irske tance brno, skotské tance, country tance, spanelske tance, western tance, irske tance, irské tance kurzy pro veřejnost brno, irský tanec, show dance, couple dance, line dance, quadrila brno, country tanec brno, irská hudba, qadrila, taneční kurzy brno, taneční soubor, výuka irských tanců brno, flamenco, kurzy flamenca