I na letošní jaro jsme pro vás připravili kurz irského tance, tentokráte pod vedením Lenky „Krtečka“ Nejedlé. Kurz je zaměřen na pokročilou softovou techniku a také se naučíte 2-4 ceilí tance. Minimální počet účastníků pro otevření kurzu je 10.

Termín: 23.2 – 10.5.2012 (celkem 12 lekcí), každý čtvrtek od 19:15 do 20:45.

Místo: Brno – Pisárky, SŠ, ZŠ a MŠ pro zrakově postižené, Kamenomlýnská 124/2

Základní cena: 1300,- (pro účastníky „Krtečkvých kurzů“ 1200,-)

Doproručené oblečení a obuv: na sebe si vemte něco pohodleného tričko/trikot, legíny/kraťasy, ponožky/podkolenky. Doporučené obutí je sou taneční piškoty nebo obuv s měkkou podrážkou. S sebou si vemte nápoj a také menší svačinku po tréninku.

Lektorka: Mgr. Lenka Nejedlá – dlouholetá tanečnice a sólistka taneční skupiny La Quadrilla a trenérka a choreografka skupiny Virginia a Liščata Brno. Ve svých lekcích již několik let úspěšně uplatňuje znalosti a zkušenosti ze studia Regenerace a výživy, které nabyla na Fakultě sportovních studií MU v Brně.

Do připravovaného kurzu se můžete přihlásit zde

Kontaktujte nás

Ing. Antonín Peitl
vedoucí souboru
mobil: +420 737 412 987
info@quadrilla.cz
www.quadrilla.cz

Jsme na Facebooku

Klíčová slova

la quadrilla, quadrilla, la quadrilla brno, španělské tance, irské tance, španělský tanec, country tance brno, quadrilla brno, irské tance brno, irský step, irske tance brno, skotské tance, country tance, spanelske tance, western tance, irske tance, irské tance kurzy pro veřejnost brno, irský tanec, show dance, couple dance, line dance, quadrila brno, country tanec brno, irská hudba, qadrila, taneční kurzy brno, taneční soubor, výuka irských tanců brno, flamenco, kurzy flamenca