Kurz je určen pro zájemce o irský step na úrovni mírně pokročilých, ale doporučit jej lze i středně pokročilým, kteří se chtějí být v kondici a chtějí si techniku irského stepu udržet či zopakovat. Na hodinách se budeme věnovat různým rytmickým cvičením, ale i krátkým choreografiím.

Lektory (Víta Procházku a Kamila Majdu) můžete kontaktovat na irsketancebrno@seznam.cz

  • Typ lekce: kurz
  • 1. lekce: 6.2. 2020
  • Čas: čtvrtek, 18:15 – 19:15 hod.
  • Místo: CVČ Legáto v Brně – Kohoutovicích, Stamicova 7
  • Cena: 1500,- / 15 lekcí (sleva pro účastníky minulých kurzů nebo souběžných softových kurzů; studenty)
  • S sebou: Oblečení nebránící pohybu, pití, ručník, vhodnout obuv- ideálně irské stepky, alternativně obuv typu sneaker (tenisky s nečernící podrážkou – Capezio, Bloch, apod).

Samostatné lekce – středně pokročilí můžou po dohodě s námi navštěvovat i jednotlivé lekce samostatně (bez záruky návaznosti vazeb), v tom případě je kurzovné 150 Kč za lekci.

Přihlásit na kurz se můžete v online formuláři.
Lektoři kurzu:
Kamil Majda – irskému tanci a stepu se věnuje od roku 1998 a následně je přináší do souboru La Quadrilla, jehož byl řadu let trenérem, choreografem, tanečníkem a současně i vedoucím. Soubor připravoval na mnoho tanečních festivalů i soutěží a bezpočet různých kulturních akcí včetně divadelních představení.
Od roku 2003 lektoruje kurzy a semináře pro veřejnost a v letech 2005 – 2006 spolupracoval s Městským divadlem Brno v oblasti výuky irského stepu a choreografie.
Od roku 2011 působí i ve známém Ořechovském divadle.

Vít Procházka – irskému tanci a stepu se věnuje asi od roku 2009. Nejprve individuálně ve svém domovském tanečním souboru v Tišnově, později absolvoval naše kurzy irských tanců a stepu v Brně a hned poté se stal kmenovým členem tanečního souboru La Quadrilla. Mimo vystupování na mnohých kulturních akcích a soutěžích v ČR se v roce 2013 aktivně zúčastnil také An Comhdhail The World Irish Dancing Championships v irském Dublinu, kde získal hned několik ocenění. Zde tančil pod hlavičkou Stefan Toth’s Irish Dancing School. Několik dalších let žil v Norsku a po návratu do ČR v roce 2018 se začíná profilovat také jako lektor.