I letos na podzim (od září 2012) budou naši lektoři otevírat nové kurzy irských tanců a stepu. Připraveno je pro vás celkem 5 kurzů různých úrovní, od začátečníků až po pokročilé.

Začátečníci budou letos ve čtvrtek a povede je Lenka Krteček Nejedlá. O mírně pokročilé se postará Kamil Majda a to v pondělní večery a konečně pokročilí se budou moci zdokonalovat vždy ve středu a to pod vedením Aničky Aujezké.

Irský step bude letos vyučován na úrovni mírně pokročilých pod vedením Kamil Majdy a to vždy v pondělí v podvečer.

Letošní novinka – Kompenzační cvičení pro tanečníky bude probíhat pod vedením Lenky Krtečka Nejedlé každou středu v podvečer.

Více informací o všech kurzech a on-line přihlášky najdete na webu www.IrskeTance.cz

Kontaktujte nás

Ing. Antonín Peitl
vedoucí souboru
mobil: +420 737 412 987
info@quadrilla.cz
www.quadrilla.cz

Jsme na Facebooku

Klíčová slova

la quadrilla, quadrilla, la quadrilla brno, španělské tance, irské tance, španělský tanec, country tance brno, quadrilla brno, irské tance brno, irský step, irske tance brno, skotské tance, country tance, spanelske tance, western tance, irske tance, irské tance kurzy pro veřejnost brno, irský tanec, show dance, couple dance, line dance, quadrila brno, country tanec brno, irská hudba, qadrila, taneční kurzy brno, taneční soubor, výuka irských tanců brno, flamenco, kurzy flamenca