Na začátku února bude zahájen kurz flamenca pod vedením Pavla Lhotského. Kurz je určen pro úplné začátečníky, důraz je na hodinách kladen na koordinaci celého těla, dupané variace a plynulé pohyby paží, souznění s flamencovou hudbou, pochopení krásy a podstaty tohoto tance a tvorbu choreografie. Kurz začíná 6.2.2012, více informací se dozvíte a přihlásit se můžete na tel.: 604 486 143, mail: lhotskypavel@centrum.cz,  případně zde.

Jednodenní seminář flamenca pro začátečníky

tento seminář vás seznámí se základními prvky a technikou flamencového tance a naučíte se krátkou choreografii. Konat se bude 5.2.2012 od 10 do 12 hodnin ve Estudiu Andaluz (nám. SNP 32, Brno). Přihlásit se můžete na tel.: 604 486 143, mail: lhotskypavel@centrum.cz, případné další informace naleznete zde.

Kontaktujte nás

Ing. Antonín Peitl
vedoucí souboru
mobil: +420 737 412 987
info@quadrilla.cz
www.quadrilla.cz

Jsme na Facebooku

Klíčová slova

la quadrilla, quadrilla, la quadrilla brno, španělské tance, irské tance, španělský tanec, country tance brno, quadrilla brno, irské tance brno, irský step, irske tance brno, skotské tance, country tance, spanelske tance, western tance, irske tance, irské tance kurzy pro veřejnost brno, irský tanec, show dance, couple dance, line dance, quadrila brno, country tanec brno, irská hudba, qadrila, taneční kurzy brno, taneční soubor, výuka irských tanců brno, flamenco, kurzy flamenca