Ano, již více než 25 let je tu taneční soubor La Quadrilla a stejně jako při jeho 20. narozeninách jsme se rozhodli oslavit i toto jubileum velkým projektem.

Připravili jsme pro Vás opět celovečerní představení s tím nejlepším z našeho současného repertoáru, zbrusu nové a docela jiné než to předchozí. Ani tentokrát však nebude pouze taneční – ke spolupráci jsme přizvali již osvědčenou dvojici – Láryho Hausera a Michala Bumbálka. S jejich režijním a hereckým přispěním chceme společně rozehrát příběh o citech, který vás snad pohladí, popíchne i pobaví.

Kdy?: 19 a 20 dubna 2013 od 19 hodin

Kde?: Divadlo Bolka Polívky

Za kolik?: dospělí za 200,- děti do 13 let za 130,-

Vstupenky  jsou v omezeném množství k dispozici v divadle, nebo ,a to zatím v dostatečném množství, u nás. Rezervace na: info@quadrilla.cz, případně na tel.. 739 388 048.

Připojuji malou ochutnávku z oslavy dvacetin.

pozvanka_Q25

Kontaktujte nás

Ing. Antonín Peitl
vedoucí souboru
mobil: +420 737 412 987
info@quadrilla.cz
www.quadrilla.cz

Jsme na Facebooku

Klíčová slova

la quadrilla, quadrilla, la quadrilla brno, španělské tance, irské tance, španělský tanec, country tance brno, quadrilla brno, irské tance brno, irský step, irske tance brno, skotské tance, country tance, spanelske tance, western tance, irske tance, irské tance kurzy pro veřejnost brno, irský tanec, show dance, couple dance, line dance, quadrila brno, country tanec brno, irská hudba, qadrila, taneční kurzy brno, taneční soubor, výuka irských tanců brno, flamenco, kurzy flamenca